Studia lekarskie na Ukrainie

Studia medyczne są jednymi z droższych studiów. Mimo chęci na zdobycie zawodu lekarza, wielu młodych ludzi nie może sobie na nie pozwolić właśnie ze względów finansowych. Alternatywą mogą być studia lekarskie na Ukrainie, gdzie cena za nie jest prawie dwukrotnie niższa niż w naszym kraju. Ukraińskie uczelnie medyczne oferują studentom bardzo atrakcyjne warunki nauki: wysoki poziom nauczania, doskonałą kadrę wykładowców, bogato wyposażone zaplecze dydaktyczne i bezpłatny dostęp do materiałów i pomocy naukowych. Studia lekarskie na Ukrainie

Najbardziej popularne medyczne uczelnie w Tarnopolu, Ivano-Frankivsku i we Lwowie współpracują z wieloma renomowanymi uniwersytetami z całego świata. Mają one czwarty stopień akredytacji, a ich absolwenci są cenieni jako bardzo dobrze wykształceni lekarze, dentyści czy farmaceuci.

W trakcie nauki, z każdej z tych uczelni możemy przenieść się na uczelnie nie tylko w Polsce, ale też do innych krajów Unii Europejskiej. Studenci ukraińskich uczelni lekarskich mają możliwość mieszkania w akademikach bądź wynajętych mieszkaniach. Ceny są bardzo atrakcyjne i nie zrujnują budżetu.

 

Studia lekarskie na Ukrainie

Przeczytaj również:
http://studialekarskienaukrainie.pl/
http://studia-medyczne-na-ukrainie.pl/
http://stomatologianaukrainie.pl/